Kredyty

W swojej ofercie posiadamy kredyty z całego rynku finansowego. Zawnioskujemy za Ciebie o najlepszy kredyt w kilku miejscach i jako profesjonaliści wynegocjujemy najkorzystniejsze warunki. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i energię na porównywanie warunków kredytowych. Nie będziesz musiał składać dokumentów w kilku placówkach bankowych, a my zrobimy to za Ciebie i pomożemy sprawnie i szybko przejść przez cały proces kredytowy.

Kredyt inwestycyjny (finansowanie inwestycji)

Pozwoli Ci sfinansować zakup środków trwałych zgodnie z profilem prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej. Decydując się na kredyt inwestycyjny zyskujesz możliwość zakupu nieruchomości przeznaczonej do wykonywania działalności gospodarczej, budowy, rozbudowy oraz modernizacji majątku produkcyjnego, zakupu nowych lub używanych maszyn i urządzeń, bądź zakupu nowych lub używanych środków transportu,

Kredyt obrotowy (finansowanie bieżącej działalności)

Umożliwi Ci finansowanie bieżącej działalności, pozwoli na opłacanie bieżących faktur oraz na rozwój Twojej działalności

Kredyt gotówkowy

Pozwoli Ci uzyskać środki finansowe na dowolnie wybrany przez Ciebie cel, bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów związanych z rozliczenie otrzymanego finansowania.

Kredyt hipoteczny dla firmy

Planujesz zakup nieruchomości a nie dysonujesz wystarczającymi środkami finansowymi idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy jest właśnie kredyt hipotecznych. Minimalne koszty kredytowe brak potrzeby dodatkowych zabezpieczeń do kredytu.

Kredyty dla rolników

Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne i potrzebujesz gotówki na zakup środków do produkcji rolnej lub zakup maszyn? Idealnie trafiłeś, mamy dla Ciebie kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach lub leasing.

Kredyt hipoteczny

Chcesz spełnić swoje marzenie o własnym domu lub mieszkaniu? Nasi doradcy na spotkaniu z Tobą, wytłumaczą Ci jaka jest procedura ubiegania się o kredyt hipoteczny. Korzyścią ze spotkania z doradcą będzie m.in. wiedza jak polepszyć własną zdolność kredytową oraz informacja o prognozowanej racie miesięcznej Twojego kredytu. Doradca wytłumaczy Ci na jakie dokumenty finansowe należy zwrócić uwagę w całym procesie kredytowym.

Kredyt konsolidacyjny

Jeśli w chwili obecnej posiadasz dwa lub więcej kredytów i są one sporym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Po wnikliwej analizie Twojej sytuacji, doradca zobaczy czy jest możliwe połączenie wszystkich zobowiązania w jeden wspólny kredyt, z niższą miesięczną ratą niż obecnie płacisz w kilku instytucjach finansowych. Pozwoli to zoptymalizować Twoje miesięczne wydatki a zaoszczędzone… w ten sposób pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy

Jeśli marzy Ci się wycieczka, niewielki remont w domu lub zmiana auta – kredyt gotówkowy jest idealnym rozwiązaniem. Szybka i nieskomplikowana procedura kredytowa pozwoli Ci w krótkim czasie spełnić swoje marzenia.

Kredyt pozabankowy

Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej i żaden bank nie chce udzielić Ci kredytu. Zadzwoń, pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy. W swojej ofercie posiadany również pożyczki pozabankowe wielu firm. Dodatkowo uzyskasz wsparcie i pomoc w “wyczyszczeniu baz” w których mogłeś się znaleźć nawet o tym nie wiedząc.
Jak możemy ci pomoc? Zadzwoń: 500-845-268 lub wyślij email: biuro@rynek60.pl Wykup u nas abonament na wirtualne biuro.