Ubezpieczenia

Do rozmowy z każdym klientem podchodzimy profesjonalnie. Rozmowa oraz szczegółowa analiza sytuacji klienta pozwala wybrać optymalne rozwiązanie oraz znaleźć oszczędności. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia z całego rynku finansowego.
Nasza strategia kompleksowego doradztwa daje naszym Klientom ochronę i pewność, że doradztwo zorientowane na potrzeby Klienta jest dla nas najważniejsze. Fachowe kwalifikacje współpracowników oraz System ADS (Analiza – Doradztwo – Serwis) dają naszym doradcom możliwości na znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Posiadane rozwiązania są sprawdzane regularnie na spotkaniach serwisowych i dostosowywane do aktualnej sytuacji życiowej.

Ubezpieczenia firmowe

ubezpieczenie OC działalności gospodarczej
ubezpieczenie kompleksowe majątku firmy,
ubezpieczenie OC członków zarządu spółki (D&O)

Ubezpieczenia dla deweloperów

gwarancje ubezpieczeniowe
ubezpieczenia budowy

Ubezpieczenia dla firm transportowych

ubezpieczenia flot pojazdów,
OCZP – do licencji (OC Zawodowe Przewoźnika)
OCP – OC Przewoźnika Drogowego na trasach krajowych i międzynarodowych

Zabezpieczenie finansowe właścicieli firm

Jakie konsekwencje może mieć choroba lub śmierć Twojego wspólnika? (krzyżowe zabezpieczenie finansowe wspólników).
Co w sytuacji jednoosobowej działalność i ulegniesz wypadkowi/chorobie? (ubezpieczenia od utraty dochodu)

Benefity dla pracowników

Jak zatrzymać najlepszych pracowników w Twojej firmie?
Jak wprowadzić skuteczny program motywacyjny i mieć przy tym równocześnie korzyści podatkowe? (programy opieki medycznej, grupowe ubezpieczenia na życie oraz produkty oszczędnościowe dedykowane dla kluczowych pracowników).

Ubezpieczenia na życie

Zdajesz sobie sprawę, że do końca życia zarobisz ponad 1.000.000 PLN? W sytuacji gdyby jutro wydarzyło coś się złego i nie mógłbyś do końca życia pracować to nie zarobisz tych pieniędzy… Doradca pokarze Ci możliwości zabezpieczenia Twoich finansów.

Programy oszczędnościowe

Doradztwo w zakresie doboru optymalnych produktów oszczędnościowego: program posagowy dla dziecka, oszczędzanie pod zakup nieruchomości, program emerytalny.
zamów

Program posagowy dla dziecka
Wiedziałeś o tym, że koszt utrzymania studenta w okresie 5 letnich studiów wynosi tyle co zakup dobrego samochodu? Czy byłbyś wstanie dać dziecku na studiach
co miesiąc 1.500 PLN. Doradca dobierze rozwiązanie, które już od 100 PLN miesięcznie zrealizuje stypendium Twojego dziecka na studiach.

 

Oszczędzanie pod zakup nieruchomości
Inwestycja w zakup naszych 4 ścian jest jedną z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Wiąże się ona również z ogromnym wydatkiem. Warto pomyśleć o tym odpowiednio wcześnie. Dzięki temu, że zaczniesz oszczędzać regularnie odpowiednio wcześnie (np. 10 lat przed podjęciem zobowiązania kredytowego), oddasz do banku nawet 100.000 mniej odsetek w obrębie całego życia.

 

Program emerytalny
Wyobraź sobie, że jutro jest Twój pierwszy dzień na emeryturze. Statystycznie Polak otrzymuje połowę tego co zarabiał. Z czego chciałbyś w pierwszej kolejności zrezygnować? Oszczędzanie w ramach tzw. III filaru w nowoczesnych rozwiązaniach zapewnia gwarancję ochrony kapitału i moc korzyści podatkowych.

Prywatna opieka medyczna

Masz dosyć stania w kolejkach do NFZ lub płacenia dużych pieniędzy za prywatne wizyty u lekarza? w swojej ofercie posiadamy abonamenty oraz ubezpieczenia zdrowotne z dostępem do wszystkich placówek medycznych we Wrocławiu oraz na terenie całego kraju.

Ubezpieczenia nieruchomości

Co w sytuacji gdy zalejesz mieszkanie sąsiadowi z dołu? Jak ubezpieczyć mieszkanie inwestycyjne pod wynajem? Co gdy burza połamie Twoją altankę w ogrodzie? Jaki dobrać zakres ochrony? Skonsultuj się z naszym doradcą.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Gdzie wykupić najtańsze OC, jaki dobrać assistance do Twojego samochodu? Jaki zakres ochrony auto casco najlepiej wybrać aby nie przepłacać?

Ubezpieczenia podróżne

Nieszczęśliwy wypadek lub nagła choroba za granicą mogą narazić Ciebie na wysokie koszty, które należy ponieść
Jak możemy ci pomoc? Zadzwoń: 500-845-268 lub wyślij email: biuro@rynek60.pl Wykup u nas abonament na wirtualne biuro.